Медіатека

Медіатека - це колекція нових сучасних носіїв інформації, організований доступ до світових інформативних ресурсів Internet, комфортна середа, яка сприяє розвитку самопізнання та допитливості.

Людина, яка володіє медіакультурною грамотністю, медіазасобами, отримує необмежений доступ до світових інформаційних ресурсів.

Шановні читачі!

На цій сторінці ви можете дізнатися, які електронні видання з різних предметів є у нашій бібліотеці.

Навчальні програми, тренажери

Бібліографічний опискількістьпредмет Де зберігається Аналіз використання ППЗ
1.Атлас для курсу з історії України 8 клас. –[Електронний диск].–20041Історія Українибібліотекана уроці

/Files/images/логотип 014.jpg

Електронний атлас для курсу з історії України .

8 клас - К.- 2004

Історичні карти охоплюють період в історії України від Люблінської унії 1569 року до середини ХVІІІ ст., висвітлюють славну добу нашої історії, звану козацькою ерою, а також надають уяву про утворення держав та союзів, перебіг воєнних дій, стан тогочасних культури та господарства. Ілюстрації допомагають створити уяву про епоху, яка вивчається: історичні портрети, твори мистецтва, архітектура, геральдика, історичні сюжети тощо.

Електронні енциклопедії, словники, довідники

/Files/images/5 клас + выставка 036.jpg

АСТРОНОМИЯ

Большая детская электронная энциклопедия

Энциклопедия содержит огромное количество справочных материалов и приложений: данные о небесных телах, отдельные разделы по каждой из планет солнечной системы, фото- и видео- галереи, таблицы астрономических единиц исчислений, рефераты и многое другое. Электронный поиск и удобная рубрикация позволяет быстро находить именно то, что вам нужно.

/Files/images/логотип 012.jpg

Птицы

Большая детская электронная энциклопедия

Этот том энциклопедии посвящён птицам. Описываются все существующие отряды пернатых и их особенности Прочитав эту энциклопедию, вы сможете узнать всё о содержании пернатых друзей в домашних условиях, получить полноценную информацию, как и чем лечить своих питомцев, если они вдруг заболеют. На диске также находится много информации о редких и исчезающих видах. В энциклопедию включены красочные рисунки, фото- и видеоматериалы, оформленные в удобную оболочку.

/Files/images/логотип 013.jpg

Поети – Харкову

Розділи, за якими розподілено інформацію:
1. Г.С.Сковорода;
2. Поети срібного віку;
3. Харків у світовій поєзії;
4. Поети-харків’яни;
5. Поезія Великої Вітчизняної війни.

/Files/images/логотип 007.jpg

Великі українці .Письменники ХІХ століття.Письменники ХХ століття.

Мета електронного посібника “Великі українці. Письменники ХІХ століття. 10 клас”Письменники ХХ століття. 11 клас – реалізувати на уроках української літератури можливості особистісно орієнтованих технологій навчання, передбачити нове конструювання навчального матеріалу.

Дата останньої зміни 18 Квітня 2024