/Files/images/Рисунок1.png

Рух юних миротворців у Харкові було засновано у квітні 2011 року за ініціативи представників Первинної організації миротворців при Харківському обласному комітеті ветеранів локальних війн і лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування. Сьогодні учні навчальних закладів міста активно працюють за міжнародною програмою «Мережа шкіл світу», беруть участь у різних суспільно-значимих заходах (цивільного, екологічного спрямування), займаються волонтерською діяльністю.

Рух юних миротворців Новобаварського району (РЮМНР) розвиває співпрацю в галузі формування у молоді високих морально-естетичних якостей, духу миротворчості, культури миру, патріотизму, виховання поваги до прав людини, а також організації волонтерського руху.

Девіз миротворців Новобаварського району

"Іди, мій друже, дорогою добра"

Галерея "Юні миротворці"

Дата останньої зміни 22 Квітня 2024