Фестиваль з футболу в рамках Всеукраїнських соціальних проектів "Відкриті уроки футболу" та "Грай в гостях, грай всюду"

17.05.2017року на ОСК "Металіст" пройшов фестиваль з футболу в рамках Всеукраїнських соціальних проектів "Відкриті уроки футболу" та "Грай в гостях, грай всюду", де взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Харківського і Дергачівського районів та м.Харкова, серед яких були й учні КЗ "ХЗОШ № 92". Учасникам фестивалю Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична спільно з президентом Федерації футболу України Андрієм Павелко та головним тренером збірної команди України з футболу Андрієм Шевченко вручили командам подарунки від ФФУ й мали можливість безкоштовно дивитись матч між збірними командами "Динамо" (Київ) та "Шахтар" (Донецьк).

Галерея "17.05.2017 Фестиваль з футболу в рамках Всеукраїнських соціальних проектів "Відкриті уроки футболу" та "Грай в го"

Дата останньої зміни 23 Квітня 2024