/Files/images/2018_2019/stopbullying.jpg

Нормативно - правова база

Правила внутрішньошкільного розпорядку

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)"

Організації, які займаються проблемами булінгу в Україні

Безпечна школа - Нік Вуйчич (ВІДЕО)

Корисні посилання щодо теми антибулінгу

Як булінг впливає на всіх дітей у класі

Рекомендації вчителям

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"

Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"

Стоп булінг!!! Щодо захисту прав дітей, запобігання різним формам насильства та протидії булінгу.

АНТИБУЛІНГ

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

БУЛІНГ-СИМПТОМ РЕАЛЬНОСТІ

Наказ від 01.02.2019 № 22 "Про затвердження алгоритму дій розгляду заяв та розслідування випадків булінгу"