Спорт для всіх!

Завдяки новому спортивному залу, що був відремонтований за сприянням Т.А. Цибульник 25.11.2016 відбулися спортивні змагання для учнів 5 - 8 класів "Спортивний клас".

Кожна команда мала свою групу підтримки, яка підбадьорювала їх на кожному етапі змагань, тож атмосфера заходу була незабутньою. Змагання дозволили дітям проявити командну активність, перевірити свої знання в різних галузях спортивної спрямованості та звісно, проявити свої спортивні навички. Захід проходив у чотири етапи: велика комбінована естафета, змагання на влучність, конкурс капітанів та спортивна вікторина. Атмосфера змагання та дружньої підтримки панувала під час усього заходу, та все ж таки найкращими у цих змаганнях впоралася команда «Переможці»!

Організатор «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Управління з питань молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації

За підсумками проведеного заходу, діти були нагороджені дипломами, кубками та медалями.

Галерея "25.11.2016 Спорт для всіх"

Дата останньої зміни 01 Травня 2024