Вітання директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко з прийдешнім Новим 2024 роком

Дорогі діти, шановні освітяни та батьки!

Попереду на нас чекає одне з найочікуваніших і найулюбленіших свят - Новий рік. І хай зустрічаємо ми його без святкових салютів та гучного сміху, але з Вірою і Правдою, з незгасним вогнем у наших серцях. Всі згуртувалися заради нашого майбутнього та впевнено крокуємо до спільної мети, довівши усьому світові: ми вільні, горді та незламні духом.
Дякуємо нашим мужнім захисникам за кожен новий день, за можливість навчати й навчатися! Навіть зараз попри війну освітяни Харкова продовжують йти шляхом змін, працювати у екстремально змішаному форматі заради наступних поколінь!
У це свято хочеться побажати миру та спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров'я та всіх благ! Хай справдяться усі очікування та збудуться найзаповітніші мрії! Будьте здорові, будьте сильні та попри все знаходьте сили радіти життю.
З передноворіччям! Хай же 2024-ий подарує найголовніше – Перемогу!

З любов’ю та повагою
Директор Департаменту освіти О.І. Деменко