Тиждень правознавства

В ХГ № 92 стартував тиждень правознавства. Вчителька історії Турченко Марія Андріївна провела серед учнів середньої школи правознавчі вікторини та брейн-ринг «Права в моєму житті», під час яких були обговорені шляхи вирішення можливих життєвих ситуацій за всіма вимогами закону.
Переглянути фото
У ХГ № 92 триває тиждень Правознавства.
Учителі початкової школи провели з учнями бесіди та міні круглі столи на тему: «Права дитини. "За" та "Проти" вчинків людей».
Учитель історії Марія Турченко продовжує роботу з учнями 5-9 класів. Серед важливих питань, розглянутих під час онлайн-зустрічей, є питання ролі людини в соціумі, "дії" та "протидії" будь-якого процесу. Також учні 9-А класу долучилися до гри-дебатів, під час якої виступили в ролях власників бізнесу, держслужбовців і активних громадян.
Переглянути фото