XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF, Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти взяти учать у XVІІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Конкурс направлений на привернення уваги до порушення прав українських дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

Роботи приймаються до 20 травня 2024 року.

Участь у Конкурсі безкоштовна. Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Детальні умови Конкурсу містяться у Положенні.

Дата останньої зміни 30 Квітня 2024